O firmie

Euro Meble to firma produkcyjno-usługowa oferująca wyroby stolarskie najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Podstawową działalnością naszej firmy jest produkcja mebli na wymiar według indywidualnych wymagań klienta.

Naszym nadrzędnym celem jest wyjście naprzeciw coraz bardziej rosnącym wymaganiom klientów oraz zaspokojenie ich potrzeb i oczekiwań w zakresie kompleksowego umeblowania domów i mieszkań, a także innych lokali. Wyprodukowane przez nas meble o doskonałych kształtach, stworzone z materiałów wysokiej jakości, przyniosą Państwu pełną satysfakcję.

Firma Euro Meble zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie doradztwa i opracowania projektów, w celu urealnienia najbardziej wyszukanych Państwa pomysłów. Gotowi jesteśmy także zrealizować każde zamówienie według powierzonych nam projektów i wzorów. Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń, a długoletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość materiałów i techniki meblarskiej jest gwarancją fachowego i dopracowanego w szczegółach montażu. Dbamy, aby produkowane przez nas meble były zarówno funkcjonalne, jak również atrakcyjne estetycznie i cenowo.

Zapraszamy do naszego biura, gdzie w miłej atmosferze opracujemy wizję wymarzonych przez Państwa wnętrz kuchni i innych pomieszczeń. Posiadamy szeroki asortyment próbek materiałowych, które zapewne pomogą Państwu w podjęciu decyzji przy wyborze właściwego rodzaju frontów i akcesoriów meblowych.

Wysoka jakość posiadanych przez nas materiałów, duże doświadczenie oraz miła i profesjonalna obsługa sprawią, że wkrótce dołączymy do grona firm cenionych także i przez Państwa. Zapraszamy do współpracy życząc Państwu satysfakcji z użytkowania naszych mebli.

Zapraszamy do obejrzenia działu GALERIA w celu zapoznania się z przykładowymi aranżacjami.